Sparen en Dirk Scheringa

DSB Bank, interessante bank voor spaarders

DSB Bank, interessante bank  voor spaarders

Sparen bij DSB. De DSB Bank is niet alleen sponsor van allerlei sporters, maar de DSB Bank is ook interessant voor spaarders en mensen, die een goedkope betaalrekening zoeken.


DSB Bank

De Dirk Scheringa Beheer Bank, DSB, overspoelde enige tijd terug het tv scherm met reclames voor goedkope leningen. Dat is nu een stuk minder geworden. Bovendien wordt het imago verder opgepoetst door bekenden als oud minister Gerrit Zalm in dienst te nemen.

Producten DSB Bank

De DSB bank heeft een uitgebreid palet aan financiële producten:
  • Leningen.
  • Hypotheken.
  • Verzekeringen.
  • Spaarrekeningen.
  • Betaalrekening.

Goedkoop bankieren en betalen

Als u bij de DSB Bank komt om geld kunt u dus terecht voor hypotheken, verzekeringen en andere leningen. Wat veel mensen echter niet weten is dat je bij de DSB Bank goedkoop kunt bankieren en goed kunt sparen. U kunt gratis een betaalrekening aanvragen. Welke grootbank in Nederland doet dat. Geen. Bovendien ontvangt u op de betaalrekening ook nog een goede rente. Eveneens uniek in Nederland voor een Nederlandse bank. Natuurlijk valt de DSB Bank onder het deposito garantie stelsel in Nederland, zodat de uw tegoeden tot een maximum van 100.000 euro zijn gegarandeerd.

Sparen bij de DSB Bank

U krijgt dus rente op de betaalrekening, maar de DSB Bank biedt ook allerlei gunstige spaarmogelijkheden via:
  • Internet Sparen.
  • Internet Sparen Extra.
  • Internet Top Sparen.
  • Vaste termijn deposito’s.

Rentepercentages

Medio mei 2009 geeft de internet spaarrekening 3,5% rente, de internet spaarrekening Extra 4%. De vaste termijn deposito’s geven momenteel maximaal 4,6% rente. De deposito’s kunt u ook afsluiten voor slechts 1 maand. Het voordeel van een internet spaarrekening is, dat u altijd over uw geld kunt beschikken. De enige regel voor de internet spaarrekening Extra is dat het hoge tarief alleen geldt bij een bedrag boven de 25.000 euro. Daaronder bedraagt de rente 2%. Met andere woorden: als u minder dan 25.000 euro bij DSB heeft en geen beperkende voorwaarden wilt, kiest u het beste voor de gewone internet spaarrekening. De rente wordt dan op twee momenten bijgeschreven, te weten in november en in mei van het jaar. En dat is ook wel weer prettig.

Een rekening openen

Een rekening openen is heel simpel. Aanvragen gaat simpel telefonisch of via internet, waarna u de papieren thuis krijgt. Binnen een aantal dagen zijn de rekeningen actief en kunt u uw gang gaan. Betalen en sparen gaat dan naar keuze met TIN codes of met een Digi-P, waarin u uw betaalpas stopt voor de interactieve codes.

Zilvervloot

Sinds kort heeft DSB bank ook de Zilvervloot rekening met hoog rendement voor uw kinderen. Misschien is ook dat wel iets voor u.

Internet Top Sparen

Inmiddels heeft de DSB Bank een nieuwe spaar mogelijkheid geopend: Internet Top Sparen. De rente bedraagt daar momenteel minimaal 4,6%. De rente loopt op naar naar 4,8%.
© 2007 - 2009 Geld2you, gepubliceerd in Sparen (Financieel) op 04-11-2007, laatst gewijzigd op 11-05-2009. Het auteursrecht van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van Geld2you is vermenigvuldiging van dit artikel verboden. Meer...

Gerelateerde link

Sparen bij moneyou.

Verwante artikelen


Reageer op het artikel "DSB Bank, interessante bank voor spaarders"


Door S.plugers op 06-10-2008

Hoe is de garantie bij de dsb bank voor je spaargeld als het fout mocht gaan bij de dsb Reactie infoteur op 06-10-2008:Beste S. Plugers,

De DSB Bank valt gewoon onder de garanties van de Nederlandse Bank, zoals de ING, ABN AMRO, noem maar op. De DSB Bank is niet beursgenoteerd, en daardoor niet een speelbal van speculanten op de beurs. Oud minister Zalm van DSB liet onlangs weten, dat de bank niet gespeculeerd heeft in de VS. In hoeverre de DSB Bank last heeft van de kredietcrisis is nog niet aan te geven. De kredietverstrekking zal moeilijker zijn, schat ik, maar daar staat een instroom aan spaartegoeden tegenover.

Waar u wel op moet letten zijn de achtergestelde deposito's, omdat die in beginsel niet onder de garantiestelling van de Nederlandse Bank vallen.

Zie ook het artikel:
http://financieel.infonu.nl/geld/19494-spaarbank-hoogste-spaarrente-dsb-bank-75-of-8-per-jaar.html

Met vriendelijke groet,
geld2you